Автоматизація обліку у сільському господарстві

В умовах інвестиційного розвитку і постійно зростаючої конкуренції в АПК, багато агропромислових підприємств і холдингів потребують автоматизації своєї діяльності. Необхідність позбавитись «ручного процесу» ведення бізнесу, спонукає керівництво приймати рішення про впровадження інформаційних систем управління та обліку на підприємстві.

Продукти для підприємств АПК:

USHP-Conto-2018-03.jpg

«Управління сільськогосподарським підприємством для України»

Рішення є спільною розробкою компаній CONTO і «Черноземье ІНТЕКО» і призначено для автоматизації: оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку на сільгосппідприємствах, може ефективно використовуватися широким колом сільгоспвиробників: від невеликих фермерських господарств до агрофірм і холдингів.

Детальніше>>

«CONTO-Управління елеватором для України»

Продукт призначений забезпечити автоматизацію всіх операцій зернопереробного підприємства: розрахувати послуги із зберігання, переоформлення, переміщення зерна, супутніх послуг, приходу і відвантаження, розрахунку залікової ваги, операцій по зачистці, обліку природного убутку, продукції минулих років та ін.

Детальніше>>

«CONTO-Птахофабрика»

Рішення призначене для автоматизації оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку виробничих процесів бройлерних птахофабрик: надходження, вирощування молодняка, м'ясопереробка з урахуванням галузевої специфіки, доставка і реалізація продукції кінцевим споживачам, планування виробництва, управління і планування фінансовими і матеріальними ресурсами, бюджетування.

Детальніше>>

«CONTO-Моделювання тваринництва»

Продукт призначений для розрахунку планових показників руху поголів'я: кількість голів, вага, приріст ваги, падіж, корми, вихід продукції, статевовікова група, що дозволяє розробити оптимальний план розвитку тваринницького комплексу.

Детальніше>>

«CONTO-Управління м'ясокомбінатом для України»

Рішення призначене для автоматизації оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку всіх виробничих процесів підприємств м'ясопереробної галузі: від обвалки (оброблення) туш, виробництва ковбасних виробів, напівфабрикатів, до упаковки, доставки та реалізації продукції кінцевим споживачам, планування виробництва, управління і планування фінансових і матеріальних ресурсів, бюджетування.

Детальніше>>

"Молокозавод"

Продукт розроблений на базі "Управління виробничим підприємством" і є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності молокопереробного підприємства.

Детальніше>>