+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

У листопаді 2017 р впроваджувальний центр CONTO успішно пройшов незалежний аудит на відповідність системі менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001:2015. Область: 

"Надання комплексних послуг з автоматизації управління і обліку на підприємствах замовника, включаючи: консультаційні послуги; допомога у виборі програмного продукту; продаж і налаштування програмного продукту; навчання користувачів; проектування, розробку, введення в експлуатацію та супровід інформаційних систем".

Сертифікаційний аудит проводився відомою аудиторською компанією Bureau Veritas Certification (BVC).

 BuroVeritas.jpg

В ході проведення було встановлено повну відповідність системи вимогам стандарту, що підтверджує високу якість послуг, які надаються в нашій компанії. Наявність сертифіката у CONTO свідчить про те, що компанія добре організована, в ній чітко розподілені обов'язки, процедури, дотримується технологія роботи, є оперативні інструкції, документовані і відомі всьому персоналу, існують відпрацьовані процедури контролю виконуваних робіт і, звичайно, професійний і добре навчений персонал, здатний якісно виконувати свою роботу.

Відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015 гарантує якість послуг, які ВЦ CONTO надає своїм клієнтам з 1999 року. А, значить, більш ніж 1200 організацій, які довірили свої проекти ВЦ CONTO, можуть бути впевнені в правильності свого вибору.