+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

У навчальному центрі CONTO завершився безкоштовний сертифікований курс з використання «1С:Підприємство 8 Бухгалтерія для України» для вимушених переселенців із зони АТО. Даний захід направлено на отримання додаткових знань і навичок бухгалтерами та економістами по використанню сучасних програмних засобів «1С:Підприємство 8», що дозволить отримати додаткові можливості працевлаштування і підвищити затребуваність на ринку праці України.

Даний курс був обраний, тому що на сьогоднішній день володіння «1С:Підприємство 8» для бухгалтера є значною перевагою при пошуку роботи. А стандартна вартість такого курсу є серйозним бар'єром для отримання якісних знань в період адаптації на новому місці для вимушених переселенців. 

Сертифікований курс фірми «1С» включав в себе не тільки теоретичні матеріали, але і кожен з 14 розділів містив практичні вправи, які слухачі виконували самостійно, а перевірка і коректування виконувалося досвідченим викладачем. На даному курсі в якості викладача виступав консультант-аналітик впроваджувального центру ABBYY з великим практичним досвідом як у веденні бухгалтерського та податкового обліку, так і впровадженні, супроводі програмних продуктів 1С. Загальна тривалість занять - 40 годин, по 4 години на день, протягом 10 днів. В якості приємного «бонусу» в останній день керівником впроваджувального центру було проведено майстер-клас з написання змістовного резюме і дані практичні поради з пошуку роботи на новому місці.

У цьому році на даний курс нам було досить складно сформувати групу, тому що в перші дні після розміщення оголошення надійшло понад 400 заявок. Це приблизно в 4 рази більше ніж на аналогічний курс, який CONTO проводила в 2014 році. З огляду на те, що ресурси навчального центру обмежені, ми змушені були визначити більш чіткі критерії, ніж було заявлено раніше. В результаті цього разу була сформована група в 15 чоловік з різним досвідом, із міст і селищ Донецької та Луганської області, зі знаннями бухгалтерського та податкового обліку, але без найменшого досвіду роботи в 1С. Це максимально допустима кількість слухачів відповідно до фірмової методики і максимум, який вміщує навчальний клас.

Дана ситуація вказує не лише на велику потребу вимушено переміщених осіб в додаткових програмах перекваліфікації та підвищення професійного рівня, а й щире прагнення до навчання і отримання роботи. Ми були раді проводити ці курси з високомотивованими, цілеспрямованими і активними слухачами.

Окремо висловлюємо величезну подяку за інформаційну підтримку заходу і оперативне поширення оголошення: новинний сайт «ОстроВ», Центр зайнятості Вільніх людей, Соціальний проект «Дуже потрібна робота», портал Work.ua і багатьом іншим інформаційним ресурсам і окремим людям, які допомогли донести інформацію до потрібної аудиторії.


Ільїна Марія Володимирівна

          

"Курсов «Бухгалтерия» множество, но для меня стало огромной радостью пройти данный курс именно в международной компании CONTO. Очень благодарна руководству за возможность пройти курс бесплатно. Опыта работы в у меня не было, и изучение «Бухгалтерии» для меня было очень актуальным, т.к. в последние полгода я активно ищу работу, а без знания найти ее просто невозможно. Теперь я уверена в своих силах и смогу найти хорошую работу.

Изложение курса, учебный класс, современная оргтехника – все на высшем уровне.

Хочу отметить преподавателя. Она настоящий профессионал. Отлично излагает, отвечает на все вопросы, помогает. Благодарю всю команду CONTO."

Сурначева Олена Анатоліївна

          

"Очень положительные впечатления от данного курса, а именно:

а) Программа построена практически по всем видам учета и на практических примерах;

б) Преподаватель от Бога, что называется, человек на своем месте;

в) Я почувствовала уверенность в своих силах и желание работать и применять полученные навыки в работе."

Барсукова Анна Сергіївна

"Хотелось бы отметить, что курс включает все необходимые разделы учета. Информация подается  последовательно, теоретическая часть подкрепляется тренингом. Методические пособия дают возможность в конце дня повторить пройденный материал, более детально рассмотреть тему дополнительно.

Выражаю благодарность за возможность принять участие в специализированных курсах."