+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

2-4 березня 2016 року в «КиївЕкспоПлазі» відбувся VIII Східноєвропейський молочний конгрес, організатором якого, за традицією, виступили Асоціація виробників молока та Всеукраїнська аграрна рада.

У заході взяли участь фахівці CONTO Україна спільно з «Скайлайн Софтвер» (оператор «1С:Підприємство» в Україні). Даний захід є знаковим для українського тваринництва, адже потенційно виробництво, переробка молока, а також випуск молочних продуктів в Україні може приносити підприємству більш високу додану вартість, а в поєднанні з власною рослинницькою базою і виробництвом кормів, створювати вертикально-інтегровані виробничі зв'язки з високою прибутковістю .

Тому, в пошуках нових можливостей для створення конкурентного агробізнесу, в заході взяло участь понад 2000 фахівців не тільки з України, а й близького та далекого зарубіжжя.

Особливий інтерес учасників викликала доповідь, підготовлена CONTO, «Автоматизація - запорука ефективності аграрних і переробних підприємств молочної галузі». На прикладі типового прикладного рішення «Управління сільськогосподарським підприємством для України» учасники конгресу ознайомилися, як в найкоротші терміни можна підвищити ефективність виробництва, зробити показники бізнесу вимірними, прогнозованими і керованими.

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців агровиробництва ознайомитися з нашими рішеннями.

Семінар-практикум з побудови методології обліку і управління в агрохолдингу.

Інструмент для оперативного планування і розрахунку планових показників руху поголів'я.

Фахівці впроваджувального центру готові провести презентацію програмних продуктів «1С:Підприємство», надати консультаційні послуги з побудови обліку і управління на агропідприємстві практично будь-якого масштабу, а також оцінити можливість застосування систем автоматизації для ваших завдань.

044 499-29-55