+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

Порядок створення і використання резерву відпусток визначається національними стандартами бухгалтерського обліку: п.4 ПСБО 11, п.13 ПСБО 11, п.3 ПСБО 26, п.7 НСБО 26, п.7 НСБО 26.

У зв'язку з тим, що резерви в 2016 році мають прямий вплив на об'єкт оподаткування податком на прибуток, створення і управління резервним фондом відпусток є актуальним питанням для багатьох українських підприємств.

Фахівці впроваджувального центру CONTO розробили розширення стандартного функціоналу «ЗУП», яке дозволяє автоматизувати розрахунок і управління резервом відпусток шляхом щомісячної інвентаризації.

Розрахунок резерву відпусток відбувається наступним чином:

По кожному співробітнику розраховується:

  • кількість невикористаних днів відпустки на кінець розрахункового місяця;

  • сума середнього заробітку.

Розраховується сума резерву відпустки на кінець місяця, як добуток суми середнього заробітку на кількість невикористаних днів відпустки. Сума резерву відпустки до нарахування визначається виходячи із суми резерву відпустки на кінець місяця, суми резерву відпустки на початок місяця і суми використаного відпустки.


Вартість послуги з модернізації ПП «ЗУП» «Резерв відпусток» - 8700 грн, без ПДВ *.

* Пакет включає в себе розширення стандартного функціоналу «ЗУП», послуги з встановлення та налаштування і 2 години консультаційних послуг.

Тривалість надання послуг - 1 день.

Даний пакет універсальний - може бути вбудований як в типову «ЗУП», так і в доопрацьовану конфігурацію. Щоб користуватися пакетом розширення, необхідне ведення повноцінного кадрового обліку.

При укладанні договору регулярного супроводу ПРОФ на 12 міс., знижка на пакет модернізації - 25%.