+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

24 березня 2016 року фахівці впроваджувального центру CONTO вперше провели семінар-практикум «Адаптація функціоналу «ЗУП» при автоматизації кадрового обліку та розрахунку заробітної плати для середніх і великих підприємств».

Метою даного курсу є скорочення трудовитрат при впровадженні прикладного рішення, підвищення якості проектів автоматизації на базі «ЗУП» з метою ефективної конкуренції з системами інших розробників.

У семінарі взяли участь фахівці з впровадження компаній aранчайзі, а також співробітники компаній, які планують впровадження зарплатного функціоналу на своїх підприємствах.

Перша частина семінару була присвячена загальним принципам, ідеології та підходам до впровадження прикладного рішення «ЗУП», під час другої частини були розглянуті особливості впровадження конфігурації «ЗУП» на середніх і великих підприємствах. Семінар увібрав в себе унікальний досвід адаптації, впровадження та супроводу систем автоматизації на базі «ЗУП» впроваджувального центру CONTO.

В якості приємного бонусу після завершення основної частини програми слухачі також мали можливість ознайомитися з останніми розробками фахівців впроваджувального центру по розширенню стандартного функціоналу «ЗУП», яке дозволяє автоматизувати розрахунок і управління резервом відпусток шляхом щомісячної інвентаризації. Дана тема викликала жвавий інтерес учасників семінару, оскільки резерви відпусток у 2016 році мають прямий вплив на об'єкт оподаткування податком на прибуток, створення і управління резервним фондом відпусток на сьогоднішній день є актуальним питанням для багатьох українських підприємств.