+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

20 квітня 2016 р. впроваджувальний центр прийняв участь у Днях IT кар'єри на факультеті кібернетики КНУ ім. Т.Шевченка.

Мета даного заходу - ознайомлення студентів з місцями можливого працевлаштування після здобуття вищої освіти, професійними вимогами до працівників, умовами майбутньої роботи і т.п.

Для впроваджувального центру така зустріч - це чудова можливість отримати інформацію з «перших рук»: чим живе сучасне студентське співтовариство, які бачить подальші перспективи свого розвитку. Другий важливий аспект - це представлення компанії CONTO як сучасного, цікавого, комфортного роботодавця, чому також сприяв виступ генерального директора а Віталія Тищенко та керівника впроваджувального центру Олексія Подорожного.

Віталій Тищенко коротко описав студентам історію виникнення і розвитку компанії CONTO, поділився останніми досягненнями і цікавими проектами, а також «по секрету» розповів, що і сам є випускником факультету кібернетики Київського національного університету.

Доповідь Олексія Подорожного була присвячена професійній орієнтації для молодих фахівців 1С. Він розповів про специфіку ІТ-бізнесу та перспективи роботи в цій сфері, про те, які бувають фахівці в компаніях-франчайзі і про вимоги до претендентів, дав рекомендації, як шукати роботу в таких компаніях. Активний інтерес студентів викликала інформація про майбутнє літнє стажування для майбутніх програмістів в компанії CONTO.

   

   

Нагадаємо, що компанія CONTO має багаторічну історію співпраці з ВУЗами, є постійним учасником таких заходів і проводить активну роботу з випускниками та студентами.