+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

У першому кварталі Впроваджувальний центр CONTO з продуктів підвів підсумки 2015 року та поділився планами на 2016 рік.

В цілому, не дивлячись на досить скромні загальні показники в українській ІТ-галузі в 2015 році, напрямок автоматизації бізнес-процесів і супровід систем «1С:Підприємство» в CONTO показував позитивну динаміку у порівнянні з 2013-2014 роками.

Про наші проекти

Перший квартал цього року видався досить «жарким», на початку року ми завершували роботи за договорами, розпочаті в минулому році, в проектному відділі йшов активний запуск систем в експлуатацію.

Серед значущих проектів 2015 року, можна відзначити:

 • автоматизація зарплати і кадрового обліку в ТОВ "ДЦ Україна" (A.S.WATSON GROUP), даний проект був відзначений в ТОП 500 наймасштабніших проектів системи програм «1С:Підприємство 8», один з небагатьох проектів в Україні в 2015 році.

 • ПАТ «Страхова компанія «Талісман Страхування» з інноваційною моделлю онлайн страхування,

 • ПАТ «Донбасенерго»,

 • ПОСП «Зоря»,

а також:

 • великий виробник м'яса птиці,

 • підприємство по переробці сільгосппродукції,

 • завод з випуску товарів народного споживання,

 • автоматизовано back-офіс однієї з найбільших рітейл-мереж одягу і великого торгового центру,

 • успішно завершений проект впровадження системи на базі «1С:ERP 2.0» в міжнародній логістично-торговельній компанії.

В межах даних проектів було автоматизовано близько 1180 робочих місць.

Також успішно виконано ряд проектів автоматизації для середніх і невеликих компаній, переважно торгових і сервісних.

Більшість наших замовників успішно адаптувалися до нових умов ведення бізнесу в Україні в 2015 році або активно займалися оптимізацією і пошуком шляхів розвитку, змінювали власні процеси, створювали нові напрямки. Тому протягом 2015 року ми спостерігали стійке зростання попиту на професійні послуги з автоматизації бізнес-процесів і підвищення ефективності.

Слід зазначити, що замовники в останні два роки були набагато більш вимогливі до компетенції фахівців, якості послуг, дотримання договірних зобов'язань, і з вибором CONTO в якості партнера по автоматизації вони не помилилися - всі наші проекти в 2015 році були успішно завершені без істотних відхилень за термінами і запланованим бюджетам.


Про співробітників

Таке «відродження» на ринку в 2015 році вимагало від менеджменту компанії і всіх співробітників додаткових зусиль з розвитку компетенцій. Компанія інвестувала насамперед в свій персонал. Ми провели в 2,2 рази більше курсів та тренінгів для власних фахівців, ніж в 2014 році, практично в усіх напрямках - управління проектами, предметним областям - управління витратами, розрахунок собівартості, управління торговими операціями, планування і бюджетування виробництва та ін., а також з програмування і знання можливостей платформи «1С:Підприємство 8».

Більше 20 фахівців пройшли атестацію і успішно склали іспити за напрямом «Спеціаліст» та «1С:Професіонал», 2 співробітники підтвердили кваліфікацію «Керівник проектів». Була істотно перероблена система оплати праці всіх фахівців, консолідовані і формалізовані процедури адаптації для нових співробітників.

Про компетенції

Ми не тільки вдосконалювали процеси проектного виробництва, проектування, впровадження нових систем, а й активно розвивали напрямок супроводу систем «1С:Підприємство 8»: виділили напрямок корпоративної підтримки в окремий підрозділ, створили стандартизований каталог послуг супроводу і уклали договори супроводу довгострокового характеру.

Передача систем обліку і управління на підтримку професійної компанії стає все більш затребуваною серед українських підприємств, які прагнуть ефективно управляти витратами.

На поточний момент фахівці цього відділу супроводжують «1С:Підприємство» на більш ніж 1000 підприємств, серед яких близько 110 - це великі виробничі і торгові компанії з десятками і сотнями автоматизованих робочих місць.

У 2015 - на початку 2016 року, наші зусилля були відзначені також фірмою «1С» - ми отримали нові партнерські статуси, а також підтвердили раніше отримані:

 • Центр ERP - підтвердження відмінних компетенцій по впровадженню ERP-рішень фірми "1С" для управління підприємством: ERP 2.0, Управління виробничим підприємством, галузевих рішень на їх базі. Також даний статус надає право на управління проектами, що ведуться іншими партнерами по впровадженню ERP-систем.

 • КОРП - глибока компетенція з корпоративних проектів, підтвердження того, що впроваджувальний центр CONTO може забезпечити необхідну продуктивність інформаційних систем масштабу великого підприємства в умовах одночасної та інтенсивної роботи великої кількості користувачів, які використовують одні і ті ж інформаційні та апаратні ресурси в конкурентному режимі, а також свідчить про те, що фахівці CONTO володіють глибокими знаннями предметних областей і прикладних рішень, на базі яких розгортається інформаційна система.

 • Центр Супроводу - в кінці 2015 року ми отримали підтвердження компетенції впроваджувального центру в області підтримки і супроводу систем «1С» за єдиним стандартом з високими показниками якості обслуговування.

 • Центр Компетенції з Документообігу - третій рік поспіль впроваджувальний центр підтверджує високу компетенцію в області автоматизації процесів документообігу, а також консультування і допомогу в побудові і оптимізації бізнес-процесів.

   

Про плани

У 2016 році ми продовжуємо розвивати галузеві компетенції для автоматизації бізнес-процесів українських виробничих і великих торгових підприємств. На даний момент ми активно розвиваємо напрямки:

 • управління виробництвом в цілому;

 • управління персоналом, зарплата і кадри;

 • сільське господарство та переробка;

 • харчове виробництво;

 • оптова торгівля і управління взаємовідносинами B2B;

 • управління фінансами.

Також зараз ми працюємо над вдосконаленням каталогу послуг супроводу систем, що вже працюють, щоб надавати найбільш підходящі послуги нашим замовникам. Найближчим часом ми зможемо представити нові продукти для підтримки і супроводу.

У фокусі залишається розвиток співробітників впроваджувального центру, ми і далі маємо намір не тільки інвестувати в розвиток власного персоналу, а й збільшити кількість співробітників, розширювати штат. У цьому напрямку ми працюємо як з фахівцями, що відбулися, так і активно співпрацюємо з ВУЗами.

В цьому році знову плануємо відновити нашу програму літнього стажування для студентів та випускників. Дане стажування - не тільки вивчення програмних засобів, але і можливість познайомитися з реальними бізнес-процесами обліку та управління.

На сьогоднішній день в портфелі наших замовлень є цікаві проекти автоматизації, і ми сподіваємося, що 2016 рік стане ще більш плідним для нас і наших Замовників.