+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

17 травня цього року в Ramada Encore Hotel відбувся Третій щорічний форум агроінвесторов Agri Invest Forum 2016 «Україна: Створення нової інвестиційної стратегії».

Організований Всеукраїнською аграрною радою та за підтримки ЄБРР, форум об'єднав понад 700 учасників - представників аграрного бізнесу, банківської сфери, політиків і міжнародних фінансових інститутів.

Основне завдання на порядку денному цьогорічного форуму - пошук шляхів розвитку і вдосконалення інвестиційного клімату аграрного сектора України. Були розглянуті найактуальніші для аграріїв питання: реформування податкової системи, земельна реформа, інвестиційні можливості для малого та середнього бізнесу і державна підтримка агросектору, а також надані практичні поради в області аграрних інвестицій.

У секції «Інновації в агробізнесі» виступив провідний консультант-аналітик впроваджувального центру CONTO по продуктам «1С:Підприємство» в сільгоспгалузі Людмила Луцкова з доповіддю «Сучасна система управління підприємством - інвестиції, які підвищують ефективність і конкурентну привабливість аграріїв. Успішні кейси».

На конкретних прикладах було продемонстровано застосування комплексної системи контролінгу агропідприємства за допомогою типового прикладного рішення «Управління сільськогосподарським підприємством для України». Показано реальні переваги від впровадження системи як важливого інструменту для прийняття правильних управлінських рішень та підвищення ефективності компанії в цілому.

Запрошуємо усіх зацікавлених фахівців сільськогосподарської галузі ознайомитися з нашими рішеннями.

Семінар-практикум з побудови методології обліку і управління в агрохолдингу.

Інструмент для оперативного планування і розрахунку планових показників руху поголів'я.

Фахівці впроваджувального центру готові провести презентацію програмних продуктів «1С:Підприємство», надати консультаційні послуги з побудови обліку і управління в агропідприємстві практично будь-якого масштабу, а також оцінити можливість застосування систем автоматизації для ваших завдань.

044 499-29-55