+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

6 жовтня відбулося одна з найбільш значущих подій українського ринку систем електронного документообігу та управління бізнес-процесами - конференція-виставка DOCFLOW Україна.

Цього року DOCFLOW Україна відзначає 10-річний ювілей з моменту першого проведення його в Україні. Традиційно відвідувачі конференції мали можливість ознайомитися з останніми досягненнями та напрацюваннями в галузі і провести фахові дискусії на тему СЕД і управління бізнес-процесами. Цього разу головними темами обговорення були:

  • маркетингові комунікації;

  • бізнес-процеси (BPM, Workflow Collaboration);

  • внутрішній і зовнішній документообіг (ЄСМ, СЕД);

  • фінанси і банківська справа (ERP);

  • апаратні рішення для організації документообігу (МФУ);

  • бізнес-аналітика (Big Data and Analytics).

Свої доповіді представили і співробітники впроваджувального центру CONTO.

Анастасія Пилипчук, провідний спеціаліст з систем «Документообіг для України» виступила з доповіддю «Документообіг КОРП для України 2.0 - новий рівень управління бізнес-процесами», в якій розповіла про нові можливості рішення, реалізовані в редакції 2.0. Новий інтерфейс, можливість роботи з мобільними пристроями, інтеграція зі сторонніми системами, використання «хмарної моделі» - все це викликало чималий інтерес відвідувачів виставки та численні запитання після основної частини доповіді.

Про реалії та тенденції українського ринку автоматизації, нові вимоги замовників, ситуацію на ринку послуг, а також вихід нових рішень для бізнесу розповів провідний фахівець впроваджувального центру, член експертної ради зі створення 1С:ERP, Тарас Кравченко у своїй доповіді «Тенденції автоматизації обліку і управління на українських підприємствах в 2016-2018 роках від CONTO».