+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

12 жовтня 2016 року впроваджувальний центр CONTO провів безкоштовний вебінар, присвячений новій редакції рішення «Документообіг КОРП для України».

Про функціонал продукту і нововведення розповідали наші провідні консультанти-аналітики з впровадження систем на базі «Документообіг», які мають досвід автоматизації різних підприємств і холдингів, а також державних структур.

Серед розкритих тем: новий інтерфейс «Таксі», огляд змін в основних довідниках документів і файлів, процесах і завданнях, робота з поточними завданнями, ознайомлення з робочим столом користувача, інструменти управління проектами та проектною документацією, вбудована підсистема пошти, можливості колективної роботи, обговорення в форумах і багато іншого. Після основної частини презентації слухачі також мали можливість задати свої питання і отримати кваліфіковані відповіді.

Нагадаємо, що продукт «Документообіг КОРП для України 2.0» розроблений на платформі нового покоління - 1С:Підприємство 8.3, має вдосконалений зручний призначений для користувача інтерфейс, можливість роботи з мобільними пристроями, інтеграцію зі сторонніми системами, вбудовані механізми розподілу навантаження і відмовостійкості, використання «хмарної моделі».

Впроваджувальний центр CONTO і надалі планує проводити on-line семінари, знайомити своїх клієнтів з актуальними питаннями автоматизації підприємств за допомогою «Документообіг 8 КОРП для України».