+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

Впроваджувальний центр CONTO проводить акцію для корпоративних клієнтів: експрес-обстеження бізнес-процесів підприємства до кінця 2016 року за спеціальними умовами

Що таке експрес-обстеження?

Експрес-обстеження - діагностика бізнес-процесів на підприємстві Замовника та збір вимог, необхідні для визначення цілей, завдань, характеристик майбутньої автоматизованої системи, уточнення ризиків, а також для оцінки обсягів і вартості робіт.

Експрес-обстеження є першим етапом проекту комплексної автоматизації.

Метою експрес-обстеження є підготовка пропозиції на виконання проектних робіт по впровадженню, яке включає короткий опис бізнес-процесів на підприємстві, попередній перелік доробок функціоналу типового програмного продукту «1С:Підприємство 8», склад робіт по впровадженню, план-графік впровадження та оцінку вартості проектних робіт в цілому.

Умови акції:

Знижка 25% на дану послугу надається для виробничих підприємств усіх галузей і форм власності, для великих і середніх торговельних підприємств, які уклали договір з 31 жовтня по 30 грудня 2016 року.

Експертиза впроваджувального центру CONTO:

  • Управління виробництвом, розрахунок собівартості продукції, оперативне, тактичне і стратегічне планування, бюджетування;

  • Оптова торгівля, аналіз продажів, управлінський облік у торгівлі;

  • Зарплата і управління персоналом;

  • Управління документами та електронний документообіг;

  • Консолідація даних, консолідована звітність, звітність за МСФО;

  • Стандартизація та застосування облікової політики на великих підприємствах, групі компаній.

Приблизний зміст Звіту про експрес-обстеження