+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

27 лютого 2018 року у Києві пройшла Бізнес-конференція ERP FORUM, присвячена виходу нових продуктів Business Automation Software (BAS) для корпоративного ринку.

Організатором конференції виступила ГО «Спілка Автоматизаторів Бізнесу».

Даний захід став майданчиком для спілкування представників підприємств та компаній-членів «Спілки автоматизаторів бізнесу» з розробниками та експертами програмних продуктів ERP класу, а саме: BAS ERP - інноваційного продукту для побудови комплексних інформаційних систем управління, BAS Управління холдингом – рішення для підвищення ефективності холдингових структур та BAS Документообіг КОРП – багатофункціональна система електронного документообігу.

ERP_1.jpg

З докладами виступили провідні експерти компанії CONTO - Євгенія Карук, Ігор Ємельянов, Олена Абрашина, Віталій Білик, вони ознайомили слухачів з новими функціональними можливостями представлених програмних продуктів, особливостями їх застосування для вирішення різноманітних господарських завдань.

ERP_2.jpg ERP_3.jpg  

Бізнес-аналітик впроваджувального центру CONTO, Юлія Михайленко, виступила з практичним прикладом автоматизації регламентованого обліку на базі BAS ERP у відомій українській рітейл-компанії. Проект, як і всі перші проекти на ERP, не простий, цікавий, основні досягнення якого і були представлені у доповіді.

В цілому, слід зазначити, що бізнес-конференція викликала чималий інтерес серед відвідувачів, які отримали можливість ознайомитись з сучасними інструментами підвищення управління бізнесом, організації обліку, контролю і аналізу фінансових та матеріальних ресурсів.


Детально ознайомитись з функціоналом BAS ERP можна за посиланням >>