+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

9 лютого 2017р. стартували продажі БАЗОВОЇ версії конфігурації "Бухгалтерія для України" редакції 2.0 за ціною всього 1560 грн.

У 2016 році вийшла «Бухгалтерія для України 2.0» версії ПРОФ. Нова Бухгалтерія 2.0 розроблена на новітній платформі "1С:Підприємство 8.3" і має ряд переваг: новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що полегшує освоєння програми, а також додано функціонал для ведення кадрового обліку та обліку часу співробітників, розширено можливості для розрахунку і нарахування заробітної плати, є можливість роботи через Інтернет і багато інших сервісних можливостей. Більш детально з функціоналом і перевагами редакції 2.0. можна познайомитися тут .

Щоб зробити продукт більш доступним для користувачів 9 лютого була випущена БАЗОВА версія «Бухгалтерія для України 2.0».

1. У чому відмінність Бухгалтерія для Україна 2.0 БАЗОВОЇ версії від ПРОФ? 

Функціонально версії ПРОФ і БАЗОВА практично однакові, вони працюють з одними і тими ж документами і однаково формують звітність. Істотні відмінності криються в розширених можливостях конфігурації. Базова версія не буде працювати в мережевому режимі, тобто неможливо буде підключитися по локальній мережі іншому користувачу, в базовій версії можна вести облік тільки для однієї організації і її можна встановити на локальний комп'ютер з можливістю перевстановити не більше 3-х разів.

Крім того, в базовій версії неможливе доопрацювання конфігурації. Жоден програміст не змінить і не поліпшить функціонал вашої типової конфігурації. При цьому ви зможете отримувати всі типові оновлення від 1С:Підприємство.

Бухгалтерія для України вер. 2.0

ПРОФ

БАЗОВА

Повноцінне ведення бухгалтерського та податкового обліку для України

+

+

Підготовка бухгалтерської та податкової звітності

+

+

Ведення податкового обліку з податку на прибуток

+

+

Ведення кадрового обліку та заробітної плати

+

+

Податковий облік для підприємств на єдиному податку для всіх груп

+

+

Ведення партійного обліку

+

+

Можливість налаштування рахунків обліку матеріально-виробничих запасів і розрахунків з контрагентами

+

+

Налаштування користувальницького інтерфейсу

+

+

Облік по декількох організаціях в окремих інформаційних базах

+

+

Облік по декількох організаціях в єдиній інформаційній базі

+

-

Можливість зміни (конфігурації) прикладного рішення

+

-

Багатокористувацький режим роботи, в тому числі підтримка клієнт-серверного варіанту роботи

+

-

Робота територіально розподілених інформаційних баз

+

-

Підтримка COM-з'єднання і Automation-сервера (для інтеграції зі сторонніми системами)

+

-

Обов'язковий супровід 1С:ІТС , включаючи безкоштовні години послуг програміста і 1С-Звіт

+

-

Комплектація обміном ABBYY Клієнт-банк + -

Вартість, грн

4680

1560

Є можливість апгрейдуа з версії БАЗОВА на ПРОФ за пільговою вартістю в подальшому

2. Кому буде корисна БАЗОВА версія?

  • Невелике підприємство, один бухгалтер. Якщо ваше підприємство невелике, програма потрібна для одного бухгалтера, типовий функціонал програми вас повністю влаштовує і доопрацювання не вимагаються, обміни даними з іншими системами також не потрібні, сміливо купуйте «Бухгалтерія для Україна 2.0» БАЗОВА! Ви отримаєтевсі необхідні інструменти для роботи бухгалтера за 1560 грн. Згодом по мірі зростання підприємства і збільшення вимог до системи, ви завжди зможете зробити апгрейд за пільговою ціною на версію ПРОФ.
  • Середнє і велике підприємство. Якщо на вашому підприємстві використовується Бухгалтерія версії 7.7, в системі працює більш ніж один бухгалтер, потрібні доопрацювання типового функціоналу, обміни даними з іншими системами, але ви не ризикуєте відразу переходити на нову версію, то для детального вивчення можливостей програми рекомендується придбати БАЗОВУ версію Бухгалтерія 2.0. Надалі ви зможете зробити апгрейд на версію ПРОФ на пільгових умовах і з повною впевненістю у своєму виборі!

 

  


 За додатковою інформацією звертатися за тел.:(044) 499 29 55.