+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

Впроваджувальний центр CONTO спільно з компанією «Скайлайн Софтвер» візьме участь у Весняному діловому форумі, який відбудеться 27-28 квітня 2017 року у за сприяння Львівської міської ради та Львівської обласної адміністрації.

Тема форуму: Зміна траєкторії розвитку. Нові стратегії, інструменти і ринки. Організатор - ТОВ "Юридична компанія HD Partners".

На Весняному діловому форумі збереться понад 200 представників українського бізнесу, влади, інвесторів і фінансистів для побудови виграшних стратегій, надання ефективних інструментів і відкриття нових ринків, розгляду перспектив розвитку економіки України в короткостроковій і середньостроковій перспективах.

audience_2.jpg

Ключові питання Ділового форуму:

  • Обговорення мікро - та макроекономіки та економічної ситуації в Україні.

  • Освітлення перспектив реформування економічної і соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності за європейськими і світовими стандартами.
  • Ознайомлення з досвідом реформування економіки на шляху до економічного зростання.
  • Вивчення прикладів успішних проектів, реалізованих в Україні як міжнародними, так і місцевими компаніями. Обмін досвідом власників.

Запрошуємо відвідати стенд 1С:Підприємство, де Ви можете отримати консультацію провідних фахівців CONTO по вибору системи ERP-класу: УПП, УСГПдУ, Документообіг КОРП, УТ 3.1, а також по новій системі управління - 1C:ERP 2.0 ( бета).