+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55

Цілі застосування і функціональні можливості «BAS Документообіг КОРП »:

1. Облік внутрішніх заявок (службових записок)

Наприклад, часто під час прийому на роботу співробітника формується заявка на забезпечення його товарно-матеріальними цінностями та облаштування його робочого місця. З використанням  «BAS Документообіг» процедура формування заявки, її погодження та виконання — займає «хвилину робочого часу», Для цього відповідальному співробітнику потрібно заповнити шаблон картки, проставивши навпроти необхідних елементів — галочки, і вказавши ПІБ користувача, на кого адресовано цю заявку.

1.png


2. Облік документів за відрядженням

Як правило, перед відправленням співробітника у відрядження формується пакет документів. З використанням «BAS Документообіг» — спрощується процедура формування, узгодження, підписання + передбачена можливість перегляду зв'язків між документами одного «проекту»: «служебка» + наказ + звіт про відрядження, і весь цей взаємопов'язаний перелік користувач може побачити в одному вікні. Також є можливість інтеграції з базою «Бухгалтерії» (наприклад) для подальшого автоматичного формування бланка посвідчення про відрядження, та обліку інших фінансових документів.

2.jpg


3. Облік договорів і супровідних документів з ним

3.jpg    

31.jpg


4. Узгодження заявок на витрачання коштів

Узгодження будь-яких документів — досить складний і тривалий процес. Кожен документ йде за своїм регламентованим маршрутом погодження, при цьому часто на підприємстві процедура узгодження сильно затягується, а відстежити «винуватця» дій важко. В системі «BAS Документообіг» є можливість: 

  • побудувати будь-який маршрут погодження (паралельне, послідовне, змішане); 
  • вказати відповідальних, контролюючих або перевіряючих співробітників; 
  • простежити на якій точці маршруту узгодження перебуває документ;
  •  хто з виконавців найдовше погоджує документи та ін. 

Так як типовий функціонал передбачає інтеграцію з УВП, всі договори, заявки на витрачання ДС та інші документи, можуть переноситися в зовнішню ІБ, після погодження їх у Документообігу.

4.jpg

5. Облік тендерної документації

За допомогою використання функціоналу «Проекти», «Пакет документів», «Комплексні бізнес-процеси» в системі «BAS Документообіг КОРП »для України є можливість вести облік тендерної документації, а також контролювати діяльність співробітників, пов'язану з підготовкою тендеру або участі в ньому.