+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55
 
Комп’ютерна програма (КП), яка отримана Вами, є об'єктом авторського права та охороняється законом. КП призначена для обміну даними між системами «Клієнт-Банк» та програмою для автоматизації бізнесу (сфера використання КП). Авторські майнові права на КП належать компанії ТОВ «КОНТО ЮА» (далі - CONTO), яка є виробником КП.

Вам, Кінцевому користувачеві (фізичній або юридичній особі), надається невиключна ліцензія на використання КП за умови дотримання Вами наведених нижче умов і обмежень. Будь-яке використання КП з порушенням умов або по завершенні вказаного періоду часу заборонено. Ліцензія на використання КП надається без можливості продажу КП.

 1. Для використання необхідно зареєструвати КП на веб-ресурсі CONTO.
 2. Після реєстрації КП і виконання процедури установки Кінцевому користувачеві протягом 12 місяців, починаючи з дати видачі реєстраційного номера КП, надається технічна підтримка - можливість отримувати:
  • нові версії (поновлення) КП відповідно до виходу оновлень (Інтернетом);
  • підтримку лінії консультацій з питань, пов'язаних з використанням КП, в тому числі з питань, пов'язаних з установкою та налаштуванням КП (телефоном і / або Інтернетом);
  • без додаткової оплати до 2 (двох) обробок формату обміну.
 3. Кінцевому користувачеві надається право модифікувати вихідний код КП тільки за наступних умов:
  • Посилання на приналежність CONTO авторських майнових прав на КП не можуть бути видалені з текстів;
  • Результат, який отримано внаслідок модифікації вихідного коду КП (КП зі змінами) не підлягає поширенню будь-якими способами.
 4. Кінцевий користувач зобов'язується не поширювати КП. Під поширенням КП розуміється надання доступу третім особам до реєстраційного номеру та / або відтвореної в будь-якій формі КП або її компонентів, в тому числі мережевими та іншими способами, а також розповсюдження шляхом продажу, прокату, здавання в оренду  або надання у борг.
 5. CONTO має право розірвати Ліцензійну угода в разі порушення Кінцевим користувачем умови / умов цієї Ліцензійної угоди.
 6. Кінцевий користувач згоден з тим, що CONTO не гарантує, що КП не містить помилок, а також не несе ніякої відповідальності за прямі або непрямі наслідки застосування КП, в тому числі що виникли через можливі помилки або помилок в комплекті поставки КП. Компанія CONTO не надає жодних гарантій, неявних або інших, що КП буде відповідати вимогам або очікуванням Кінцевого користувача, буде відповідати цілям і задачам Кінцевого користувача. Кінцевий користувач погоджується з тим, що розмір відповідальності CONTO за цією Ліцензійною угодою обмежується сумою, сплаченою Кінцевим користувачем за надання ліцензії відповідно до даного Ліцензійного договору. 
 7. Для отримання технічної підтримки телефоном або електронною поштою, Кінцевий користувач повідомляє дані, що дозволяють його ідентифікувати (ім'я / найменування) і реєстраційний номер КП. Відповіді на питання Кінцевого користувача з приводу використання КП надаються, виходячи з того, що Кінцевий користувач попередньо ознайомився з керівництвом користувача по роботі з КП.
 8. Про можливі зміни електронних адрес і номерів телефонів служби технічної підтримки компанія CONTO інформує користувачів на сайті  www.CONTO.com.ua.   
Опис функціональних можливостей КП >>