+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55
FREDO ДокМен - це сервіс для користувачів програмних продуктів "1С:Підприємство", за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція FREDO ДокМен з типовими конфігураціями "1С:Підприємства" дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з конфігурацій "1С:Підприємство" без створення зовнішніх файлів.

FREDO ДокМен  надає наступні можливості:

 • створення документів за існуючими шаблонами безпосередньо в FREDO ДокМен;
 • вивантаження рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних з типових конфігурацій "1С:Підприємство" в FREDO ДокМен  натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
 • підписання, шифрування і відправка документів контрагентам-користувачам, які використовують FREDO ДокМен, а також програми MEDoc та Сота, по прямому з'єднанню або по поштовому з'єднанню через транзитний сервер СДО (сервер документообігу), або засобами електронної пошти;
 • отримання від своїх контрагентів, що використовують FREDO ДокМен  або програми MEDoc та Сота, електронних документів;
 • завантаження з FREDO ДокМен в типові конфігурації "1С:Підприємство" рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних натисканням однією кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція).

Переваги FREDO ДокМен

FREDO ДокМен  дозволить заощадити час і кошти, позбавивши від необхідності роздруковувати та видавати (надсилати поштою) паперові копії бухгалтерських документів своїм контрагентам.

Вартість договорів на FREDO ДокМен 


 Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн.

FREDO ДокМен. Основне підключення (вартість за 1 місяць)

51

FREDO ДокМен. Додаткове підключення (вартість за 1 місяць)

51

Перехід на мережеве використання FREDO Звіт або FREDO ДокМен      

(разовий платіж, для кожного підприємства)

360


Договір на FREDO ДокМен може оформити будь-який користувач основної поставки "1С:Підприємства" за умови, що вона зареєстрована у правовласника.

На один реєстраційний номер основної поставки "1С:Підприємства" можна оформити тільки один договір "FREDO ДокМен. Основне підключення". При оформленні договору на онлайн-сервіс FREDO ДокМен необхідно обов'язково вказати реєстраційний номер основної поставки "1С:Підприємство" і код (ЄДРПОУ або ДРФО) користувача.

При необхідності підключення декількох організацій до онлайн-сервісу FREDO ДокМен, облік для яких ведеться за допомогою однієї основної поставки, слід оформити договір "FREDO ДокМен. Додаткове підключення". Він може бути оформлений тільки на додаток до договору "FREDO ДокМен. Основне підключення" і тільки на термін до закінчення дії основного договору. Вартість оплати розраховується виходячи з строку дії основного договору і вартості договору "FREDO ДокМен. Додаткове підключення" на 1 місяць.

Користувачі FREDO Звіт, набуваючи доступ до FREDO ДокМен, отримують інтегровану систему електронної звітності та документообігу з єдиним інтерфейсом.

 • Основний договір наFREDO ДокМен може бути оформлений на термін від 1 до 12 місяців.

 • При наявності у користувача доступу до FREDO Звіт, рекомендуємо перший раз оформити доступ до онлайн-сервісу FREDO ДокМен на термін до закінчення дії FREDO Звіт.  Надалі, рекомендуємо продовжувати обидва сервісу на однаковий термін для спрощення адміністрування.
 • Договір "FREDO ДокМен. Додаткове підключення" може бути оформлений тільки в доповнення до договору "FREDO ДокМен. Основне підключення "і тільки на термін до закінчення дії договору "FREDO ДокМен.Основне підключення ".
 • Вартість договору на поточний місяць залишається незмінною незалежно від дати оформлення договору.
 • При наявності у користувача мережевого доступу до FREDO Звіт повторно здобувати перехід на мережеве використання для онлайн-сервісу FREDO ДокМен не потрібно - при активації FREDO ДокМен сервісвідразу буде працювати в мережевому режимі.
 • UA-Бюджет;
 • Бухгалтерія для України (редакция 1.2, 2.0 и выше);
 • Управління торговим підприємством для України (редакция 1.2 и выше);
 • Управління торгівлею для України (редакция 2.3 и выше);
 • Управління виробничим підприємством для України (редакция 1.3 и выше). 

Надалі список конфігурацій, які підтримують інтеграцію з FREDO ДокМен, буде розширюватися.

Сервісне обслуговування FREDO ДокМен здійснюється в період дії договору обслуговуючою компанією, а також лінією консультацій компанії Фредо:

Оновлення FREDO ДокМен і засобів інтеграції сервісу з "1С:Підприємством" виконуються окремо.

FREDO ДокМен можна оновити двома способами:

 • Спосіб 1 Програма з визначеною періодичністю автоматично перевіряє наявність оновлень на сайті http://fredo.com.ua запустити пошук оновлень також можна, можливо вручну в програмі зменю "Сервіс" - "Оновіті програму ".

 • Спосіб 2.. Користувач самостійно може завантажити актуальне оновлення з сайту http://fredo.com.ua , а потім встановити його.

У всіх перерахованих способах при запуску оновлення, всі дії по установці виконуються автоматично.

Оновлення засобів інтеграції FREDO ДокМен з типовими конфігураціями "1С:Підприємства" здійснюється у вигляді випуску оновлень типових конфігурацій. Нові поновлення надаються користувачам через сервіс "Оновлення програм" (portal.1c.eu).

Ознайомтеся з правовими аспектами використання електронного документообігу, наведеними в Додатку (1c.ua/news/detail/632972/#pril) до даного інформаційного листа.

Рекомендуємо користувачам додати в договору зі своїми контрагентами пункт про нову схему обміну первинними документами з таким формулюванням:

"Сторони погоджуються, що рахунки, акти і накладні за послуги або товари, отримані за цим Договором, будуть надані виключно в електронному вигляді, складені відповідно до чинного законодавства про електронні документи, електронний документообіг і електронний цифровий підпис, із заповненням усіх обов'язкових реквізитів і накладанням електронного цифрового підпису уповноваженої особи та печатки".

Якщо договір був підписаний раніше, то рекомендується внести зазначені зміни, підписавши додаткову угоду.