+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55
 

Блонська Анна, Бухгалтер, ТОВ "ВАЛЬТЕК"

Оператори тех.підтримки завжди готові допомогти в будь-яких питаннях; сервіс-інженери вчасно встановлюють оновлення. Чудовий сервіс від всіх співробітників компанії Конто.


Лисюк Тетяна Петрівна, ТОВ "РДЛ"

Співпрацею з компанією задоволена. Питання, які виникають у процесі робити, менеджером вирішуються вчасно. Консультації стосовно питань облікової програми також отримуюю вчасно. Задоволена, дякую. Сподіваюсь на плідну співпрацю і надалі.


Душина Світлана Іванівна ТОВ "ФОКСВЕЛЛ"

Дякую за своєчасну та повну консультаційну та технічну допомогу.


Косінська Олена ТОВ "Ессенті"

Дуже вдячна спеціалістам Конто за допомогу та чуйність.


Прищепа М.І., директор ТОВ "МІП ТРАНС"

auto.jpg

ТОВ «МІП ТРАНС» веде господарську діяльність у сфері міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями і експедируванням по території України та держав, членів ЄС і Норвегії.

Наша компанія для ведення бухгалтерського та податкового обліку використовує програму «Бухгалтерія для України». Опановувати цю програму нам допомагає впроваджувальний центр CONTO, з яким ми разом з 2018 року. За цей час ми змогли отримати велику кількість якісних консультаційних послуг по роботі з конфігурацією «Бухгалтерія», користуватись послугами сервіс-інженера, звертатись на гарячу лінію. Завжди мали своєчасну допомогу та відчували професійний підхід. Ми дуже задоволені якістю та оперативністю роботи спеціалістів.

Окрім зазначеної допомоги від співробітників CONTO, ми користуємось матеріалами інформаційної системи ITC, а також беремо участь у семінарах для бухгалтерів - Лекторіях, де знаходимо багато корисної інформації стосовно змін у законодавстві та відображенні цих змін у бухгалтерських програмах.

Співпраця з впроваджувальним центром CONTO допомагає нам оперативно, на належному професіональному рівні вести бухгалтерській та податковий облік з нашими постачальниками та , покупцями, державними податковими органами, вчасно та правильно розраховуватись із співробітниками.

ТОВ «МІП ТРАНС» висловлює подяку компанії CONTO за співробітництво і допомогу, а також обслуговуванню інформаційної системи. Особливо хочемо відмітити доброзичливість та високий професійний рівень співробітників служби ITC та Лінії консультацій.

Дякуємо!


Літош І.О., головний бухгалтер ТОВ "Ресток"

Logo Restok.jpg

Компанія «Ресток» займається імпортом вентиляційного обладнання, допоміжного обладнання для автоматизації систем вентиляції та кондиціювання. Компанія з успіхом імпортує та реалізує на території України обладнання таких брендів як Lufberg, Sentera, Controlli, Eneko.

На даний момент бухгалтерський облік ведеться у програмі «Бухгалтерія», та користуємось інформаційно-технологічним супроводом ІТС ПРОФ від компанії CONTO. Раніше замовляли супровід в іншій компанії, однак завдяки лінії консультацій CONTO перейшли на обслуговування до цього партнера.

Зміна обслуговуючої компанії – це був для нас досить важкий крок, проте він повністю себе виправдав. Після переходу на редакцію 2.0 програми «Бухгалтерія для України» було важко самостійно розібратися з новим функціоналом. В цьому допомогли консультанти CONTO, які дуже терпляче та головне компетентно пояснювали усі незрозумілі для нас питання. Надзвичайно приємно спілкуватись зі Службою ІТС, дівчата ввічливі і завжди готові допомогти.

Ми дуже задоволені співробітництвом з компанією CONTO і вдячні за співпрацю і допомогу. Особлива подяка за вашу Лінію консультацій.


Золотухін І.В., директор ТОВ "Інтерпампс Груп ЛТД"

logo-interpamps-grup.png

Компанія ТОВ «Інтерпампс Груп ЛТД» спеціалізується на прямих поставках насосного обладнання від провідних світових виробників і пропонує весь комплекс послуг з проектування, постачання, сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування.

ТОВ «Інтерпампс Груп ЛТД» є офіційним представником в Україні концерну Xylem, що представляє бренди заводів-виготовлювачів насосного обладнання LOWARA (Італія), VOGEL PUMPEN (Австрія), FLYGT (Австрія), а також офіційним імпортером від італійських заводів FAGIOLATTI, PENTAX, TECHIN, SUMOTO.

На сьогоднішній день компанія ТОВ «Інтерпампс Груп ЛТД» використовує конфігураціію «Бухгалтерія» та користується інформаційно-технологічним супроводом ІТС ПРОФ від компанії CONTO.

Ми вже 3 роки співпрацюємо з компанією CONTO, і жодного разу не пошкодували про це рішення. Наші побажання, питання, запити на оновлення, додаткові сервіси - все виконується оперативно і на високому професійному рівні. Маємо надійну підтримку нашої програми.

Дуже приємно спілкуватися з менеджерами з супроводу, вони допомагають у вирішенні будь-яких питань з обслуговування програми.

Виражаємо вдячність компанії CONTO за співробітництво та сподіваємось на довгу та плідну співпрацю

Роботу служби ІТС оцінюю на 10 балів. Особлива подяка за вашу Лінію консультацій.


Яблонський В.Б., генеральний директор ТОВ "ГСА-Україна"

logo GSA UA.png

ТОВ «ГСА-УКРАЇНА» займається поставками високоякісного газового обладнання кращих виробників, таких як: «GAS SOUZAN» Ind. & Manu.Co. (І.Р. Іран), «GARMIRAN» Manu.Co. (І.Р. Іран), «GASTEH» D.O.O. (Республіка Сербія), «FERRARI» S.r.l. (Італія), «BENTONE (Швеція). На сьогоднішній день компанія «ГСА-Україна» забезпечує значну частина потреб внутрішнього ринку України.

На даний момент ми використовуємо програму «Бухгалтерія» та користуємось інформаційно-технологічним супроводом ІТС ПРОФ від компанії CONTO.

Раніше ми обслуговувались в різних компаніях, однак якість послуг нас не влаштовувала. Нарешті ми звернулись до компанії CONTO, і проблема з супроводом програми була вирішена.

Хочемо відмітити доброзичливість та високий професійний рівень співробітників компанії, а також оперативність у вирішенні будь-яких питань з обслуговування програми.

Виражаємо вдячність компанії CONTO за співробітництво та сподіваємось на довгу та плідну співпрацю


Сірий Р.П., директор ТОВ "Білдеко"

ТОВ "БІЛДЕКО" – досить молода та перспективна компанія, яка займається оптовою та роздрібною торгівлею устаткування для насосних станцій від світових виробників.

Наші партнери порекомендували нам впроваджувальний центр CONTO як надійного постачальника послуг для автоматизації обліку та управління. Тому ми купили програму «Бухгалтерія» та оформили річний договір інформаційно-технологічного супроводу  ІТС в CONTO.

Вдячні за таку рекомендацію, бо дуже задоволені рівнем обслуговування від CONTO. Наразі, коли виникають питання по роботі з програмою, ми звертаємося на Лінію консультацій, з іншими питаннями (оновлення, технічне обслуговування тощо) нам допомагає Служба ІТС. Приємно співпрацювати, коли на запити реагують швидко та компетентно.

Виражаємо вдячність керівництву CONTO за сильну організаційну роботу, а Лінії консультацій та Службі ІТС - за кваліфіковану допомогу та уважність до клієнтів.


Тетяна Лисюк, головний бухгалтер ТОВ «РДЛ», м. Київ

Татьяна Петровна Лысюк.jpg

Основным видом деятельности нашей компании является IT - программирование.

Я работаю главным бухгалтером, профессия сложная и ответственная. В нашем законодательстве постоянно вносятся поправки по вопросам налогообложения и бухучета, поэтому необходимо постоянно отслеживать все изменения и своевременно отражать их в учете.

На данный момент используем программу «Бухгалтерія» и пользуемся информационно-технологическим сопровождением ИТС ПРОФ.

Отчетность отправляем в Налоговую инспекцию, Пенсионный фонд и Государственный комитет статистики Украины.

При правильном заполнении всех документов в программе, отчетность заполняется автоматически. Если что-то не заполнилось автоматически, это заставляет задуматься, все ли делаешь верно и последовательно. Возможность проверить отчеты перед выгрузкой позволяет избежать ошибок. Видны все стадии прохождения отчетов, всё настолько наглядно и просто, что справится любой пользователь.

Сервис Звіт удобен в использовании, работает автоматическое заполнение, встроенные проверки ошибок при заполнении.

Работу технической поддержки оцениваю на 10 баллов. Работу компании CONTO также оцениваю на 10 баллов. Хочется сказать спасибо разработчикам  за хорошего помощника для бухгалтера в виде системы ИТС!


Ярослав Миколайович Вишталюк, керівник служби автоматизації бухгалтерського і фінансового обліку ТОВ «Воля Кабель», м. Київ

 Volya_foto.jpg        

В своей деятельности мы используем продукты для автоматизации бизнеса. Немаловажным фактором при выборе стало наличие информационно-технического сопровождения ИТС.

Информационная система ИТС позволяет нам в режиме реального времени найти ответы на множество вопросов, при этом не прибегать к помощи внешних специалистов. Мы активно используем информационную систему ИТС как на DVD-выпусках, так и сайт, на котором ежедневно актуализируется информация об изменениях в законодательстве, релизах, изменениях в программе.

Лично для меня, как для руководителя службы автоматизации бухгалтерского и финансового учета, важно, что сопровождение ИТС дает нужную информацию по обновлению системы. Это обеспечивает возможность поддерживать ее в актуальном состоянии и развиваться в ногу со временем, создавать сотрудникам все более удобное рабочее место. В этом нашему отделу помогает раздел информационной системы ИТС – «Технологическая поддержка».

Можно отметить большое количество скриншотов в материалах ИТС, они делают методический материал нагляднее и увеличивают скорость его усвоения, а также помогают решать проблемы или вопросы пошагово. В условиях постоянной нестабильности законодательства мы имеем возможность вовремя отслеживать все изменения в налоговом и бухгалтерском учете, вести документацию в системе согласно нормативным требованиям. В этом вопросе нам помогают разделы информационной системы ИТС:

  • «Бухгалтерский и налоговый учет»;
  • «Отчетность».

«ВОЛЯ» рекомендует Информационно-технологическое сопровождение как инструмент для поддержания системы для автоматизации бизнеса, а также как информационный источник, содержащий множество полезных советов по работе с программой.


Інші відгуки

 ТОВ "Автокар-777"                avtocar.jpg