+38 (044) 499 29 55 Salesw@conto.com.ua
+38 (044) 499 29 55
 

Віддалена робота з консультантами гарячої лінії Conto - це швидко, просто і безпечно!

Завантажити TeamViewer >>

Швидко

 • Раніше вам необхідно було по телефону або поштою розповісти про свої задачі, описати усно або письмово і, якщо вас зрозуміли правильно, чекати на  відповідь.

 • Зараз досить запросити віддалену підтримку через TeamViewer, консультант відразу підключиться і зможе допомогти вирішити задачу.

 • Час на вирішення завдання скорочується в 2-2,5 рази.

Просто

 • Ми використовуємо німецьке програмне забезпечення TeamViewer, спеціально сконфігуроване для технічної підтримки Conto;

 • Програма не вимагає додаткової установки, настройки і надання додаткових прав. Тільки завантажити TeamViewer з достовірного сайту і користуватися!

 • Програма проста у використанні - тільки необхідні функції, нічого зайвого і складного.

 Безпечно

 • Ініціатором віддаленого підключення є тільки ви самі. Тому поки ви не здійсните підключення, фахівець фізично не має можливості управляти вашим комп'ютером. Під час підключення фахівець віддалено керує клавіатурою і мишкою вашого комп'ютера, а ви можете просто спостерігати за його роботою (за рухом курсора, відкриттям програмних вікон, набором тексту і т.п.). За необхідності ви в будь-який момент можете перервати роботу фахівця, як для уточнення завдання (наприклад, навівши курсор в потрібне місце екрану), так і повністю закрити доступ до вашого комп'ютера.

 • При віддаленій роботі не відбувається передачі даних з баз або іншої комерційної інформації (якщо на це немає вашого дозволу) на комп'ютер фахівця. Йому передається тільки зображення екрану вашого комп'ютера. У разі необхідності передачі даних фахівця, укладений Договір на супровід системи дає вам юридичні гарантії нерозголошення комерційної інформації.

 • Всі дії консультанта протоколюються - всі дії і час операцій записуються в текстовий файл і не доступні для редагування консультантом, щоб уникнути непорозумінь.

 • Безпека ваших даних при віддаленому доступі забезпечується надійним механізмом їх шифрування (механізм базується на обміні особистими / публічними ключами RSA і шифрування сеансів AES (256 біт)). Технологія зовнішньої захисту даних вважається абсолютно безпечною серед існуючих в даний час стандартів, і генерує пароль сеансу, який змінюється при кожному запуску програмного забезпечення. Деякі функції, що впливають на безпеку, - наприклад передача файлів - вимагають вашого додаткового підтвердження. Можливість непомітного управління вашим комп'ютером виключена.

 • Завантаження програми здійснюється з офіційного європейського сайту розробника TeamViewer.

 • ПЗ TeamViewer сертифіковане Німецькою експертною асоціацією в області інформаційних технологій (BISG e.V., Німеччина) зі знаком якості «п'ять зірок», з точки зору якості, безпеки та значущості.

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ І ЗАПУСТИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ

1. Натисніть на кнопку «Завантажити TeamViewer». При цьому розпочнеться завантаження.


3.  Після завершення завантаження файлу необхідно запустити додаток.

Примітка: Завантажені файли розташовані в «завантаженнях» Вашого браузера. У популярних браузерах, щоб відкрити список завантажених файлів, можна використовувати комбінацію гарячих клавіш Ctrl + J.

Teamviewer_1.png

Teamviewer_2.png

4. Для коректної роботи програми, перед запуском необхідно переконатися, що на використовуваному комп'ютері не запущена більш нова версія TeamViewer.

5. Повідомити фахівцю «Ваш ID» і «Пароль».